FORGOT YOUR DETAILS?

Lennutransport

Lennutransport on parim lahendus ajakriitilistele saadetistele. Lennutranspordi teenuste hulka kuuluvad kiirsaadetised, transiitajaga 1-2 päeva kui ka kulusäästlikud lahendused suuremahulistele ja rasketele kaupadele transiitajaga ca. 7-12 päeva. Kombineerime erinevaid transpordiliike, et saavutada võimalult hea hind ja transiitaeg. AviaTrans OÜ globaalne partnerite võrgustik ja juhtivad lennuvedajad võimaldavad pakkuda lennutranspordi terviklahendusi pea igas maailma nurgas. Ettevõtte spetsialistid töötavad välja parima lennuveoteenuse lähtudes iga kliendi vajadustest ja võimalustest.

Meretranport

Meretranport on parim lahendus mahukatelele ja rasketele kaupadele. Korraldame merevedusid nii osa- kui ka täiskoormatena sadamast kui ka tarnija uksest. Hoolitseme laadimistööde ja kohaliku veo eest sadamasse ning täidame vajaliku dokumentatsiooni. AviaTrans OÜ teeb koostööd kõikide Eestis esindatud mereliinidega ning omab ulatuslikku partnerite võrgustiku üle maailma, mis võimaldab pakkuda logistilist täislahendust pea igas maailma nurgas.

Raudteetransport

Raudteetransport – AviaTrans OÜ peamine raudteetranspordi suund on Hiina. Teostame vedusid nii osa- kui ka täiskoormatena tarnija uksest või sadamast vastavalt vajadusele. Hoolitseme laadimistööde ja kohaliku veo eest sadamasse ning täidame vajaliku saatedokumentatsiooni Tarneaeg Hiinast Eestisse ca. 26-28 päeva.

Maanteetransport

Maanteetransport – peamine transpordiliik kaupade transportimiseks Euroopas. Eeldatav transiitaeg Euroopast Eestisse ja Eestist Euroopasse ca. 4-9 päeva olenevalt lähte-võis sihtkoha asukohast. Üle Euroopaline partnerite võrgustik ja regulaarsed väljumised võimaldavad pakkuda garanteeritud teenust. Teostame nii osa- kui ka täiskoormate vedusid. Regulaarsed väljumised ja saabumised Eestisse.

TOP